Календар спортивних заходів-2018

 Районні спортивні заходи у 2018 році

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1. Першість району у залік районної Спартакіади серед аматорських команд сільських рад та колективів фізичної культури (далі – районної Спартакіади) футзал спортивний зал міської КДЮСШ 20, 21, 27, 28 січня
2. Змагання у залік районної Спартакіади настільний теніс с. Дмитрівка 3 лютого
3. Змагання пам’яті Костянтина Дерев’янка волейбол с. Диківка 10 лютого
4. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) волейбол с. Богданівка 17 лютого
5. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) волейбол с. Богданівка 10 березня
6. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) баскетбол с. Богданівка 17 березня
7. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) баскетбол с. Богданівка 17 березня
8. Кубок імені отаманів Холодного Яру футбол с. Дмитрівка березень-квітень
9. Відкритий Чемпіонат району футбол села району квітень-вересень
10. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) шахи ВСФТ «Колос»
11. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) шахи ВСФТ «Колос»
12. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) шашки ВСФТ «Колос»
13. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) шашки ВСФТ «Колос»
14. Турнір серед дівчат футзал с. Мошорине  9 травня
15. Першість села Дмитрівка футзал с. Дмитрівка  9 травня
16. Спортивно-розважальні змагання на кубок імені Юрія Гугленка легка атл., футбол, дартс с. Мошорине  1 червня
17. До Міжнародного Дня захисту дітей шахи, шашки, дартс с. Цибулеве  1 червня
18. Кубок пам’яті Сергія Коржа футбол села району квітень-серпень
19. Навчально-розважальні змагання спортивний туризм с.Володимирівка
20. Спортивні заходи до Олімпійського Дня легка атлетика села району червень
21. Bogdanivka Streetball до Дня Молоді стрітбол с. Богданівка
22. Кубок «Хлібодара» футбол с. Суботці 28 червня
23. Турнір до Дня Конституції футбол с. Дмитрівка 1 липня
24. Змагання до Дня фізичної культури і спорту різні види спорту  с. Мошорине 16 вересня
25. Кубок пам’яті Олександра Кудрявцева футбол с. Богданівка
26. Турнір до Дня села Дмитрівка футзал с. Дмитрівка  2 жовтня
27. Змагання до Дня захисника України різні види спорту  с. Мошорине  12 жовтня
28. Кубок району на приз районної газети «Сільське життя» футбол села району травень- жовтень
29. футбол
30. Турнір до Дня сільського господарства “Кубок закриття сезону” футзал  с. Дмитрівка  11 листопада

 

Обласні спортивні заходи:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1. Чемпіонат Кіровоградської області пам’яті К.Ф. Скворцової легка атлетика Кропивницький 21 січня
2.  Чемпіонат області пам’яті Героя Радянського Союзу Валерія Верхоланцева  легка атлетика Кропивницький 25 лютого
3.  Обласні спортивні ігри  теніс настільний  Кропивницький  25 лютого
4.  Обласні спортивні ігри  гирьовий спорт  Бобринець 31 березня
5.  Обласні спортивні ігри  міні-футбол  Кропивницький  24-31 березня
8.  Відкритий чемпіонат області пам’яті ЗТУ В. Іванця  легка атлетика  Кропивницький  22 квітня
7.  Обласні спортивні ігри  легка атлетика Олександрівка  28 квітня
8.  Обласні спортивні ігри  допризовна підготовка  Олександрівка  5-6 травня
9.  Обласні спортивні ігри  шахи  Олександрівка  5-6 травня
10.  Обласні спортивні ігри  шашки  Олександрівка  5-6 травня
11.  Обласні спортивні ігри  волейбол  Олександрівка  12-13 травня
12.  Обласні спортивні ігри  баскетбол  Кропивницький  9-10 червня
13.  Обласні спортивні ігри  велоспорт  Кропивницький  9-10 червня
14.  ХХХ Чемпіонат області   спортивний туризм  Світловодськ  18-22 червня
15.  Краще спортивне село Кіровоградщини-2018  різні види спорту  Дмитрівка  18 серпня
16.  Олімпіада Кіровоградщини  різні види спорту  Кропивницький  7 вересня
17.  Відкрита Першість Соколівської ОТГ  велоспорт  Соколівське  9 вересня
Відкрита Першість міста Кропивницький  велоспорт  Кропивницький  17 вересня
 Відкрита першість області з легкої атлетики серед юнаків  легка атлетика  Світловодськ  6 жовтня
 Обласні спортивні ігри  легкоатлетичний крос  Олександрівка  7 жовтня
 Обласні спортивні ігри  гандбол  Кропивницький  13-14 жовтня

 

Всеукраїнські спортивні заходи:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1.  Зимовий чемпіонат України з велотреку  велоспорт  Львів  15-20 лютого
2.  Відкритий чемпіонат Черкаської ОСДЮСШОР  легка атлетика  Черкаси  24 лютого
3.   Відкритий чемпіонат Черкаської ОСДЮСШОР  легка атлетика  Черкаси  24 березня
4.  Весняний командний чемпіонат України  велоспорт  Миколаїв  28 березня – 1 квітня
5.  Чемпіонат України на шосе у парній гонці  велоспорт  Кропивницький  16 квітня
6.  Відкрита першість міста  велоспорт  Кропивницький  17 квітня
7.  Чемпіонат України по треку  велоспорт  Львів  20-22 квітня
8.  Весняний чемпіонат України у багатоденній гонці  велоспорт  Біла Церква  24-28 квітня
9.  Всеукраїнські змагання до Дня Перемоги  велоспорт  Знам’янка  7-9 травня
9.  Весняний чемпіонат України з олімпійських видів спорту  велоспорт  Біла Церква  12-13 травня
9.  Весняний чемпіонат України на шосе  велоспорт  Суми  22 травня
9.  Юнацький командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР  легка атлетика  Кропивницький  28-29 травня
9.  Командний чемпіонат України  велоспорт  Кропивницький  2-3 червня
9.  Чемпіонат України у командній гонці серед дівчат  велоспорт  Хмельницький  30 липня
9.  Всеукраїнські змагання до Дня міста Знам’янка  велоспорт  Знам’янка  3-5 серпня
9.  Осінній юнацький чемпіонат України на шосе  велоспорт  Тернопіль  7-9 вересня
9.  Чемпіонат України  велоспорт  Кропивницький  15 вересня
9.  Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С.І. Симоненка  велоспорт  Кропивницький  16 вересня
9.  Перший етап Кубка України з велокросу  велоспорт  Знам’янка  6 жовтня
9.  Всеукраїнські змагання з велокросу  велоспорт  Знам’янка  7 жовтня
9.  Другий етап Кубка України з велокросу  велоспорт  Світловодськ  13 жовтня
9.  Всеукраїнські змагання з велокросу  велоспорт  Світловодськ  14 жовтня
9.  Відкритий Чемпіонат Полтавської області з велокросу  велоспорт  Кременчук  20-21 жовтня
9.  Чемпіонат України з велокросу  велоспорт  Кропивницький  27 жовтня
9.  Всеукраїнські змагання з велокросу  велоспорт  Кропивницький  28 жовтня
9.  Третій етап Кубка України з велокросу  велоспорт  Кременчук  2 листопада
9.  Чемпіонат України з велокросу  велоспорт  Кременчук  3 листопада
9.  Кубок України в парній естафеті з велокросу  велоспорт  Кременчук  4 листопада
9.  Четвертий етап Кубка України з велокросу  велоспорт  Олександрія  10-11 листопада
9.
9.
9.

 

Міжнародні спортивні заходи:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1. Юнацький чемпіонат Європи легка атлетика  Дьйор (Угорщина)  5-8 липня
2. VI Міжнародні велоперегони на треку Lviv Open Cup велоспорт  Львів  12-14 серпня
3. ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри  легка атлетика Буенос-Айрес (Аргентина)  6-18 жовтня

 

Календар спортивних заходів-2017