Календар спортивних заходів

 Проведені районні спортивні заходи у першому півріччі 2017 року

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1. Першість району у залік районної Спартакіади серед аматорських команд сільських рад та колективів фізичної культури (далі – районної Спартакіади) футзал спортивний зал міської КДЮСШ січень-лютий
2. Змагання у залік районної Спартакіади настільний теніс с. Дмитрівка 15 січня
3. Перший етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга» футзал спортивний зал міської КДЮСШ 1 лютого
4. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) волейбол с. Богданівка 18 лютого
5. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) волейбол с. Дмитрівка 4 березня
6. Змагання пам’яті Костянтина Дерев’янка волейбол с. Диківка 11 березня
7. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) баскетбол с. Богданівка 18 березня
8. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) баскетбол с. Богданівка 18 березня
9. Кубок відкриття сезону футбол с. Богданівка 1 квітня
10. Відкритий Чемпіонат району футбол села району квітень-вересень
11. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) шахи ВСФТ «Колос» 8 квітня
12. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) шахи ВСФТ «Колос» 8 квітня
13. Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки) шашки ВСФТ «Колос» 8 квітня
14. Змагання у залік районної Спартакіади (жінки) шашки ВСФТ «Колос» 8 квітня
15. Кубок пам’яті Сергія Шпинюка футбол с. Богданівка 30 квітня
16. Кубок імені отаманів Холодного Яру футбол с. Богданівка 9 травня
17. Турнір до Дня матері серед юнаків 2006-2009 р.н. футбол с. Богданівка 17 травня
18. Відкритий турнір КДЮСШ футзал с. Дмитрівка 2 червня
19. Спортивно-розважальні змагання на кубок імені Юрія Гугленка легка атл., футбол, дартс с. Мошорине 2 червня
20. Табірне літо-2017 футзал с. Дмитрівка 9 червня
21. Кубок пам’яті Сергія Коржа футбол села району червень-серпень
22. Навчально-розважальні змагання спортивний туризм с.Володимирівка 14 червня
23. Спортивні заходи до Олімпійського Дня легка атлетика села району червень
24. Bogdanivka Streetball до Дня Молоді стрітбол с. Богданівка 23 червня
25. Кубок «Хлібодара» футбол с. Суботці 28 червня
26. Турнір до Дня Конституції футбол с. Дмитрівка 28 червня
27. Змагання до Дня фізичної культури і спорту різні види спорту Диківка 9 вересня
28. Кубок пам’яті Олександра Кудрявцева футбол с. Богданівка 30 вересня
29. Спортивні заходи до Дня села Дмитрівка різні види спорту с. Дмитрівка 30 вересня
30. Традиційний турнір за підтримки Юрія Гугленка міні-футбол с. Дмитрівка 6 жовтня
31. Відкритий Кубок району на приз районної газети «Сільське життя» футбол села району жовтень- листопад

 

 

Заплановані районні спортивні заходи на друге півріччя 2017 року*

Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1. До Дня села велоспорт с. Мошорине 13 жовтня
2. Кубок закриття сезону футбол с. Цибулеве 11 листопада
3. Районний турнір до Дня працівників агропромислового комплексу футзал с. Дмитрівка 5 листопада
4. Відкритий районний турнір серед ветеранів футзал спортивний зал міської КДЮСШ 2 грудня

*Здійснюються доповнення по ходу року.

 

Брали участь у наступних обласних спортивних заходах:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1. Чемпіонат Кіровоградської області пам’яті К.Ф. Скворцової легка атлетика Кропивницький 21 січня
2. Відкритий Чемпіонат міста Кропивницький футзал Кропивницький січень-березень
3. Обласні спортивні ігри настільний теніс Кропивницький 25 лютого
4. Чемпіонат області пам’яті Героя Радянського Союзу В.О. Верхоланцева легка атлетика Кропивницький 25 лютого
5. Другий етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» футзал Світловодськ 5 березня
6. Обласні спортивні ігри серед ЗНЗ стрітбол Кропивницький 11 березня
7. Турнір чотирьох серед юнаків 2006 р.н. футзал Кропивницький 18 березня
8. Обласні спортивні ігри футзал Кропивницький 25 березня
9. Чемпіонат Кіровоградської області пам’яті ЗТУ Володимира Іванця легка атлетика Кропивницький 14 квітня
10. Відкритий чемпіонат Кіровоградської області велоспорт Кропивницький 14 квітня
11. Першість області (І група, 2001/2002 р.н.) футбол міста області квітень-червень
12. Обласні спортивні ігри легка атлетика Олександрівка 7 травня
13. Обласні спортивні ігри шахи Долинська 20 травня
14. Обласні спортивні ігри шашки Долинська 20 травня
15. Обласні спортивні ігри допризовна підготовка Долинська 20 травня
16. Кубок Мрії футзал Кропивницький 20 травня
17. Обласні спортивні ігри (чоловіки) волейбол Кропивницький 27 травня
18. Обласні спортивні ігри (жінки) волейбол Кропивницький 27 травня
19. Турнір героїв АТО легка атлетика Олександрівка 4 червня
20. Обласні спортивні ігри (чоловіки) баскетбол Кропивницький 11 червня
21. Обласні спортивні ігри (жінки) баскетбол Кропивницький 11 червня
22. Зональні обласні змагання «Краще спортивне село-2017» настільний теніс, волейбол, футзал с. Дмитрівка 1 липня
22. Кубка області серед ветеранів футбол с. Дмитрівка 24 липня
22. Х обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців настільний теніс, волейбол, футзал Олександрівка 19 серпня
22. Фінальні обласні змагання «Краще спортивне село-2017» різні види спорту Олександрівка 2 вересня
22. Обласні змагання «Олімпіада Кіровоградщини» різні види спорту Кропивницький 8 вересня
23. Відкрита першість обласної комплексної ДЮСШ «Колос» з велосипедного спорту велоспорт Соколівське 13 вересня
24. Відкритий Чемпіонат міста Кропивницький пам’яті ЗТУ Сергія Симоненка велоспорт Кропивницький 15-16 вересня
25. Здорові діти – здорова країна легка атлетика Кропивницький 17 вересня
26. Відкрита першість області пам’яті В. Куяна легка атлетика Світловодськ 7 жовтня
27. Обласні спортивні ігри легкоатлетичний крос Олександрівка 8 жовтня

 

Брали участь у наступних Всеукраїнських спортивних заходах:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1. Зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) із олімпійських номерів програми велоспорт Львів 4-9 лютого
2. Відкритий весняний чемпіонат України у багатоденній гонці велоспорт Ужгород 25 березня
3. Весняний Чемпіонат України у багатоденній гонці велоспорт Біла Церква 5-10 квітня
4. Всеукраїнські змагання у багатоденній гонці на шосе велоспорт Біла Церква 12 квітня
5. Всеукраїнські змагання до Дня космонавтики велоспорт Кропивницький 16 квітня
6. Чемпіонат України з велотреку серед юнаків, юніорів та дівчат, які змагалися в олімпійських та неолімпійських видах програми велоспорт Львів 17 квітня
7. Чемпіонат України з маунтинбайку велоспорт Харків 3-6 травня
8. Чемпіонат України серед чоловіків та жінок віком до 23 років велоспорт Кропивницький 7 травня
9. Всеукраїнський турнір до Дня Перемоги велоспорт Знам’янка 8-10 травня
10. Чемпіонат України з велоспорту серед юнаків та дівчат велоспорт Суми 16 травня
11. Чемпіонат України з велоспорту серед юніорів велоспорт Житомир 22 травня
12. Чемпіонат України з велоспорту серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат велоспорт Кропивницький 1-4 червня
13. Чемпіонат України з велотреку велоспорт Львів 11 червня
14. Літній Чемпіонат України велоспорт Буковель 21-25 червня
15. Чемпіонат України з маунтенбайку велоспорт Кропивницький 23 червня
16. ІV тур Чемпіонату України у гонці «Ілімінатор» велоспорт Кропивницький 24 червня
17. ІV тур Кубку України з крос-кантрі велоспорт Кропивницький 25 червня
18. Всеукраїнські пошукові сільські змагання “Хто ти, майбутній Олімпієць? велоспорт Переяслав-Хмельницький 7-9 липня
19. Чемпіонат України у багатоденній гонці серед юніорів велоспорт Львів 7 липня
20. Чемпіонат України по треку з олімпійських та не олімпійських видів велоспорт Львів 7 липня
21. Чемпіонат України на шосе велоспорт Хмельницький 21-23 липня
22. Чемпіонат України велоспорт Первомайськ 4-5 серпня
23. Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ В. Тофана велоспорт Первомайськ 6 серпня
24. Всеукраїнські змагання до Дня міста велоспорт Знам’янка 7 серпня
25. Осінній командний чемпіонат України велоспорт Богуслав 24-26 серпня
26. Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) легка атлетика Дніпро 29-30 вересня
27. Перший етап Кубка України з велокросу у груповій гонці велоспорт Знам’янка 7 жовтня
28. Всеукраїнські змагання з велокросу велоспорт Знам’янка 8 жовтня