Олімпіада з історії

С П И С О К

переможців і призерів ІІ (районного) етапу

 Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2017/2018 н. р.

 

ІСТОРІЯ

       У проведенні  олімпіади   взяли участь  48 учнів  8-11 класів

(2016/2017  н. р. – 47,  2015/2016 н. р. – 36, 2014-2015 н. р.-  33  учнів):

8 клас  – 15

9 клас – 15

10 клас – 8

11 клас – 10

 

за/п

Навчальний заклад Кількість

учасників

     
1. ОНЗ “Богданівська  ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка” 4
2. Філія “Богданівська  ЗШ  І-ІІІ ступенів” 7
3. Філія “Цибулівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 1
4. ОНЗ  “Дмитрівська ЗШ  І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка” 5
5. Філія “Дмитрівська ЗШ  І-ІІІ ступенів” 4
6. Філія “Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів” 3
7. Філія “Іванковецька ЗШ І-ІІІ ступенів” 1
8. Філія “Макариський НВК” 0
9. ОНЗ “Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів” 3
10. Філія “Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 5
11. ОНЗ “Петрівський  НВК” 2
12. Філія “Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ступенів” 2
13. ОНЗ “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 4
14. Філія “Новороманівський НВК” 0
15. ОНЗ “Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 4
16. Філія “Казарнянська ЗШ І-ІІІ ступенів” 2
17. Філія “Топилянський  НВК” 1

      Посіли  призові  місця:

 

І ІІ ІІІ Школа, учень Клас Учитель
1.       ОНЗ “Богданівська ЗШ

 І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка”

 

   
    1 Балаклеенко Олександр 10 Петрова С.А.
  Філія “Богданівська ЗШ

 І-ІІІ ступенів”

  1   Тарасевич Ірина 11 Ткаченко Н.М.
  1 Верієнко Каріна 10 Ткаченко Н.М
  1 Філоненко Сергій 9 Ткаченко Н.М.
2.

 

ОНЗ “Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка”
  1 Душкова Катерина 11 Турлюн Т.І.
  1 Григораш Богдан 10 Хомовська Н.М.
  1 Кобилінська Світлана 8 Хомовська Н.М.
  Філія “Дмитрівська ЗШ

 І-ІІІ ступенів”

  1 Терпак Олександр 9 Суботінова Н.О.
  Філія “Диківська ЗШ

І-ІІІ ступенів

   1 Вітюк Вероніка 8 Бургаз О.В.
    Філія “Іванковецька ЗШ

І-ІІІ ступенів”

  1 Ноздря Катерина 8

 

Олійник А.В.
3.   ОНЗ “Петрівський НВК”
1 Потапова Юлія 11 Рябич О.Л.
4.   ОНЗ “Суботцівська ЗШ

 І-ІІІ ступенів”

    1 Цимбал Ян 10 Григоровська С.А.
  1 Куцова Дарія 9 Григоровська С.А.