Українська мова і література

С П И С О К

        переможців і призерів ІІ (районного) етапу

 Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2017/2018 н. р.

                         

Українська мова і література

      Участь у  проведенні  олімпіади    взяло  50  учнів  7-11 класів (2014-2015 н. р.- 36, 2015/2016 н. р. –  46, 2016/2017 н. р. – 52):

7 клас –  10 учнів

8 клас –  10 учнів

9 клас –  14 учнів

10 клас – 8 учнів

11 клас – 8 учнів

 

за/п

Навчальний заклад Кількість

учасників

   
1. ОНЗ “Богданівська  ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка” 5
2. Філія “Богданівська  ЗШ  І-ІІІ ступенів” 5
3. Філія “Цибулівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 1
4. ОНЗ  “Дмитрівська ЗШ  І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка” 6
5. Філія “Дмитрівська ЗШ  І-ІІІ ступенів” 4
6. Філія “Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів” 2
7. Філія “Іванковецька ЗШ І-ІІІ ступенів” 4
8. Філія “Макариський НВК” 0
9. ОНЗ “Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів” 2
10. Філія “Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 6
11. ОНЗ “Петрівський  НВК” 2
12. Філія “Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ступенів” 0
13. ОНЗ “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 5
14. Філія “Новороманівський НВК” 0
15. ОНЗ “Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів” 4
16. Філія “Казарнянська ЗШ І-ІІІ ступенів” 2
17. Філія “Топилянський  НВК” 2

 

 

Посіли  призові  місця:

І ІІ ІІІ Школа, учень Клас Учитель
1.ОНЗ “Богданівська ЗШ  І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка”
1 Делюрман Марія 11 Кондрашенко О.О.
1 Бачковська Ірина 10 Кондрашенко О.О.
1 Гречук Валерія 9 Ковальова О.В.
1 Бокатенко Михайло 8 Бокатенко А.А.
Філія “Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів”
1   Мунтян Олена 11 Донець-Дібрівна В.В.
1 Носок Вікторія 10 Нікітіна В.М.
1 Філоненко Сергій 9 Нікітіна В.М.
1 Манько Володимир 7 Нікітіна В.М.
2.ОНЗ “Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка”
1 Душкова Катерина 11 Іванова О.Г.
1 Ніколаєв Сергій 10 Онищенко С.А.
1 Новосельцева Юлія 9 Онищенко С.А.
1 Ніколаєнко Ярослав 8 Коржиневська Л.В.
1 Кобзар Анна 7 Столбова В.Д.
1 Півовар Анна 7 Столбова В.Д.
Філія “Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів”
1 Терпак Олександр 9 Трофімова Л.П.
1 Шульга Тетяна 8 Трофімова Л.П.
1 Панфіл Анна 7 Хомутова Л.В.
Філія “Іванковецька ЗШ І-ІІІ ступенів”
1 Владковський Ігор 11 Мельник І.А.
1 Ноздря Катерина 8 Мельник І.А.
1 Рябоконь Анастасія 7 Мельник І.А.
3.ОНЗ “Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів”
1 Маркович Ірина 9 Дубівка Л.Р.
Філія “Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів”
1 Сич Альона 10 Головань Т.О.
1 Хода Олена 8 Білан О.М.
4.ОНЗ “Петрівський НВК”
1 Дордюк Анастасія 11 Богун Н.В.
1 Чернявська Ілона 9 Дудкіна О.В.
 5.ОНЗ “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів”
1 Бондаренко Валерія 8 Крюченко Н.П.