Олімпіади

Графік проведення

 ІІ (районного) єтапу Всеукраїнських олімпіад

у 2018/2019 н.р.

№  Назва  Місце проведення Дата проведення
 1.  Українська мова та література (7-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК”  03.11.2018
 2.  Фізика (7-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК”       04.11.2018
 3. Екологія (10-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК”  10.11.2018
 4. Історія (8-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК” 11.11.2018
 5.  Математика (6-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК” 17.11.2018
 6. Російська мова та література (9-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК” 17.11.2018
 7.  Німецька мова (8-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК” 18.11.2018
  8. Хімія (7-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК” 24.11.2018
 9. Інформатика (8-11 кл.) ОНЗ Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткачанка” 25.11.2018
 10.  Біологія (8-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК”  01.12.2018
 11.  Трудове навчання (8-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК” 02.12.2018
 12. Правознавство (9-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК” 08.12.2018
13. Англійська мова (8-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК”  09.12.2018
14.  Географія (8-11 кл.) ОНЗ “Петрівський НВК”  15.12.2018
 15.  Інформаційні технології (8-11 кл.) ОНЗ Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткачанка”  16.12.2018
 16.  Економіка (9-11 кл.) РМК 22.12.2018
17.  Астрономія (10-11 кл.)  РМК  23.12.2018

 

 Олімпіади у 2017/2018 роках

№  Назва  Місце проведення Дата проведення
 1.  Олімпіада з української мови та літератури  с.Петрове  04.11.2017
 2.  Олімпіада з фізики с.Петрове       05.11.2017
 3.  Олімпіада з інформатики с.Богданівка  11.11.2017
 4.  Олімпіада з математики с.Петрове 18.11.2017
 5.  Олімпіада з історії  с.Петрове 19.11.2017
 6.  Олімпіада з російської мови с.Петрове 18.11.2017
 7.  Олімпіада з екології  м.Знам’янка 12.11.2017
 8.  Олімпіада з хімії  с. Петрове 26.11.2017
 9.  Олімпіада з трудового навчання  с. Дмитрівка 02.12.2017
 10.  Олімпіада з біології  с. Петрове  03.12.2017
 11.  Олімпіада з інформаційних технологій с.Богданівка 10.12.2017
 12.  Олімпіада з англійської мови  с. Петрове 09.12.2017
13.  Олімпіада з правознавства  с.Петрове  16.12.2017
14.  Олімпіада з географії  с.Петрове  17.12.2017
 15.  Олімпіада з астрономії м.Знам’янка  23.12.2017
 16.  Олімпіада з економіки м.Знам’янка 24.12.2017