Новий навчальний рік Кіровоградського МАНУМ розпочато!

16 вересня в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася настановча сесія для слухачів, абітурієнтів МАНУМ та членів наукових товариств учнів області. У ній взяли участь понад 1000 учнів із різних шкіл міста Кропивницький та районів області.

В цьому році почали працювати 59 секцій в 12 відділеннях. На першому занятті кожен науковий керівник познайомив зі своїм напрямом роботи, окреслив план роботи. Цікавих тем для спілкування було достатньо. Навіть деякі батьки, які супроводжували своїх діток на настановчу сесію, побажали послухати виступи наукових керівників. Звіт по роботі в кожній секції читайте в наступних випусках. Сподіваємось, що весь навчальний рік буде таким же вдалим, як і початок.

Фотозвіт