Дев’ять нагород спортсменок з Мошориного

15-16 вересня відбувся Відкритий Чемпіонат міста Кропивницький пам’яті Заслуженого тренера України Сергія Симоненка з велосипедного спорту.
Успішно на цих змаганнях виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Віра Борисюк у змаганнях серед жінок здобула три нагороди: виграла індивідуальну та парну гонки, а також була другою у гонці «Критеріум». У змаганнях серед дівчат у трьох гонках не було рівних Аллі Марущук, яка здобула три золоті нагороди. У парній гонці Алла тріумфувала разом з партнеркою по велоклубу «Рос Агро» Наталією Нечитайло. Також у індивідуальній гонці та гонці «Критеріум» Наталія Нечитайло завоювала дві бронзові нагороди. То ж загалом на цих змаганнях вело спортсменки з Мошориного завоювали 9 нагород – 6 золотих, одну срібну та дві бронзові.
Висловлюємо слова вдячності виконавчому директору ТОВ «Рос Агро» Петру Володимировичу Гетьманцю за фінансову допомогу на участь велоспортсменів з села Мошорине.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко