Розгромна перемога петрівського «Буревісника»

Сьогодні, 16 вересня, стартував 16-ий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд.
Розпочав звітний тур матч у Дмитрівці, де «Дніпро» з Черкаської області (домашні матчі у Чемпіонаті цей клуб проводить у Дмитрівці) приймав команду «Буревісник» (Петрове, Знам’янський район). Напруженого матчу не вийшло. Ще в першому таймі зустрічі «Буревісник» у ворота номінальних господарів забив чотири м’ячі. Після перерви гравці «Буревісника» зуміли збільшити перевагу у рахунку та зберегти свої ворота недоторканими.

«Дніпро» (Стецівка) – «Буревісник» (Петрове) – 0:7 (0:4) (Мельников, 15; Пономар, 17, 72; Грінкевич Єгор, 31; Розсолодін, 43; Грінкевич Євген, 62; Шушпанов, 76)
«Дніпро»: Кольєв, Терновський, Єременко, Черноштан, Сущенко А., Сущенко В., Заблуда, Іщенко, Харченко, Калюжний, Сабадаш
«Буревісник»: Домбровський, Паненко, Далакян (Бабанський, 57), Лисак (Фарбанець, 77), Грінкевич Євген, Грінкевич Єгор, Розсолодін, Солодов, Мельников (Шушпанов, 73), Жуков (Сайко, 46), Пономар
Попередження: Сабадаш, 33; Сущенко А., 85 – Лисак, 53; Пономар, 85.

Завтра, 17 вересня, у цьому турі відбудеться ще три матчі:
16.00. с. Богданівка. «Буревісник» (Богданівка) – «Дружба» (Диківка)
16.00. с. Цибулеве. «Нива» (Цибулеве) – «Старт» (Іванківці)
16.00. с. Суботці. «Хлібодар» (Суботці) – «Локомотив» (Знам’янка)

Нагадаємо, що команду «Темп» (Єлизаветградка, Олександрівський район) знято зі змагань за дві неявки.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко