Чергові нагороди велоспортсменів з Мошориного

13 вересня у селі Соколівське Кіровоградського району відбулися Відкрита першість обласної комплексної ДЮСШ «Колос» з велосипедного спорту.
Успішно на цих змаганнях виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Роман Чумаченко та Алла Марущук відповідно серед молодших юнаків та старших дівчат здобули по дві золоті нагороди. У групових гонках Олег Крижанівський та Наталія Нечитайло посіли треті місця.
Наступні змагання з велоспорту, у яких візьмуть участь спортсмени з села Мошорине, вже стартують завтра, 15 вересня. У п’ятницю-суботу у Кропивницькому пройдуть Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України Сергія Симоненка.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко