Семінари – одна із форм навчання профактиву району

08 вересня 2017 року проведено семінар голів профспілкових комітетів установ і закладів освіти району.
У семінарі брали участь профорганізатори та голови профспілкових комітетів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району.
На засіданні розглянуто питання підвищення ролі профспілкових організацій у представництві та захисті трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників в період реформування галузі освіти .
Голова районної організації профспілки працівників освіти Рябошапка В.П. зупинилася на питаннях організаційної роботи в первинних профспілкових організаціях. Зокрема, вона наголосила, що дієвість первинних профспілкових організацій залежить від того, наскільки досконалими є форми їх організаційної побудови і методи практичної діяльності. Відповідно до галузевого Статуту обговорювалися основні завдання первинних профспілкових організацій, права та обов’язки членів Профспілки, робота виборних органів, фінансова діяльність організацій тощо. Валентина Пилипівна також ознайомила учасників семінару з подальшими напрямами діяльності районної організації в рік оголошення Федерацією профспілок України Роком первинної профспілкової організації.
Учасники семінару отримали впорядковану добірку методичних посібників по укладенню колективних договорів у первинних організаціях, примірники Статуту профспілки працівників освіти і науки України.