Стосовно заміни тимчасово відсутніх учителів

У відповідь на анонімне звернення на серпневій конференції до голови Знамянської районної державної адміністрації, стосовно оплати праці тимчасово відсутніх учителів, відділ освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації повідомляє наступне.
Відповідно до п. 73 розділу 4 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої Міністерством освіти України від 15.04.1993 №102 (зі змінами), погодинна оплата педагогічних працівників в установах, зазначених в цьому розділі, допускається за години заміщення тимчасово відсутніх по хворобі або з інших причин вчителів, вихователів, викладачів тощо, яке тривало не більше двох місяців. Якщо заміщення тривало понад два місяці, то оплата праці педагогічного працівника провадиться з першого дня заміщення за всі години фактичного педагогічного навантаження в порядку, передбаченому п.68 цієї Інструкції. Тобто оплата праці педагогічним працівникам при заміщенні тимчасово відсутніх працівників у зв’язку із хворобою або з інших причин (участь у семінарах, інших заходах) в районі проводиться відповідно до наказів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Щодо участі педагогічних працівників у заходах в межах Знам’янського району повідомляємо наступне.
З метою економного та раціонального використання державних коштів до плану роботи районного медотичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту внесені рекомендації щодо проведення семінарів у канікулярний період, перевірки олімпіадних робіт у позаурочний час, або у методичний день вчителя.
У зв’язку з анонімним зверненням здійснити перевірку навчального закладу з порушеного питання по журналу заміни уроків та надати відповідь особисто заявнику не маємо можливості.