Серпнева педагогічна конференція

Традиційно новий навчальний рік для освітян району розпочався серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році відбулась 30 серпня у Дмитрівському Будинку культури.
У роботі конференції взяли участь голова райдержадміністрації Лукашов Олександр Сергійович, заступник голови райдержадміністрації Грінчак Олена Анатоліївна, Дмитрівський сільський голова Стиркуль Наталія Євстафіївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сидоренко Віта Григорівна, голова районної організації профспілки працівників освіти Рябошапка Валентина Пилипівна, представники навчальних закладів району.
У ході засідання обговорено результати діяльності системи освіти за минулий навчальний рік та основні завдання з розвитку умов доступності якісної освіти в районі.
Голова районної організації профспілки працівників освіти Рябошапка В.П. на педагогічному зібранні проаналізувала стан соціального партнерства, дії Центрального комітету, обласної та районної Профспілки щодо соціально-економічному захисту працівників освіти і зокрема працівників галузі району.
«Освітня реформа – це справа не тільки політиків, а й кожного з нас. Саме з учителя починаються зміни, і в новому 2017/2018 навчальному році нас чекає багато роботи. Всі реформи в освіті тримаються на вихователі, вчителі, а тому необхідно, щоб їх праця та ентузіазм були вмотивовані і достойно оплачені. Саме тому усі реформи потрібно робити виважено, обережно, поступово і без тиску, і не забувати про думку тих, хто щодня працює в системі і безпосередньо здійснює реформу», сказала Рябошапка В.П.
Вона побажала всім в новому році виключно успішних та результативних кроків на шляху творення нової України для себе й майбутніх поколінь та привітала з початком нового навчального року.