Успіхи Софії Шевченко та Алли Марущук у Первомайську

У Первомайську 4-го серпня відбувся Чемпіонат України з велоспорту у парній гонці.
Успішно на цих змаганнях виступили вихованки відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, перший тренер Вадим Кива). Софія Шевченко стала чемпіонкою України серед дівчат (2001/2002 років народження). Алла Марущук у парній гонці серед молодших дівчат (2003/2004 років народження) стала бронзовою призеркою Чемпіонату України.
5 серпня у Первомайську пройшов другий тур чемпіонату України у гонці «Критеріум». Софія Шевченко та Алла Марущук на цих змаганнях посіли відповідно перше та друге місця. За сумою двох турів (у Первомайську і Хмельницьку) Софія та Алла стали срібними призерками Чемпіонату України у своїх вікових категоріях.
А 6 серпня у Первомайську також пройшли Всеукраїнські змагання (групова гонка) пам’яті Заслуженого тренера України Володимира Васильовича Тофана. Алла Марущук та Софія Шевченко посіли відповідно перше та третє місця.
Висловлюємо слова вдячності виконавчому директору ТОВ «Рос Агро» Петру Володимировичу Гетьманцю за фінансову допомогу на участь спортсменок у Первомайську.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко