Бронзові нагороди на Чемпіонаті України

У Хмельницькому стартував чемпіонат України з велоспорту на шосе, у якому змагаються близько сотні юнаків і дівчат з різних куточків України.
Участь у цих змаганнях беруть вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).
Сьогодні, 21 липня, пройшла командна гонка. Збірна Кіровоградської області (збірну складали спортсменки з Мошориного Алла Марущук і Наталія Нечитайло, а також кропивничанки Ангеліна Філєва та Надія Сокур) завоювала бронзові нагороди.
Завтра та післязавтра відбудуться відповідно групова гонка і гонка критеріум.
Церемонія нагородження розпочнеться у неділю орієнтовно о 14:00 годині у Хмельницькому на майдані Незалежності.

22 липня (субота) – групові гонки 50 км, 60 км, 80 км. і 90 км.
Змагання пройдуть на об’їзній дорозі – від перехрестя шляху на Кам’янець-Подільський до перехрестя шляху на станцію Богданівці. Початок – о 10:00 годині.

23 липня (неділя) – гонка критеріум.
Змагання пройдуть на Майдані Незалежності у Хмельницькому. Початок – о 10:00 годині.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко