Життя – творчість, а творчість – безсмертна

Учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти району взяли участь у І (шкільних) і ІІ (районному) етапах ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку їх творчого потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.
Учасники ІІ (районного) етапу конкурсу – переможці шкільних етапів – продемонстрували достатній рівень знань, творчий підхід до виконання завдань. За результатами районного етапу конкурсу та на підставі рішення журі визначено переможців конкурсу на районному рівні. Роботи переможців вирізняються глибокою обізнаністю учнів у творчості Великого Кобзаря, оригінальністю за змістом та формою, словниковим багатством та граматичним оформленням тощо.
Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх учителів!
Бажаємо успіхів учням, які представлятимуть учнівську молодь району у ІІІ (обласному) етапі конкурсу.

Список переможців районного етапу конкурсу