Конкурс з інформатики “Бобер-2018”

11-13 листопада відбувся довгоочікуваний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності Бобер-2018. Участь у ньому взяли учні загальноосвітніх закладів району 2-11 класів. Вони мали змогу спробувати як справжні бобри «перегризти завдання»,ознайомитись з сучасними інформаційними технологіями. Учні розв’язували завдання на розвиток логіки, уваги та творчого мислення:
1.Текстові завдання. До них додаються чотири варіанти відповіді, з яких потрібно вибрати правильний.
2.Інтерактивні завдання. Отримати правильний результат можна лише при виконанні відповідної послідовності операцій на комп’ютері.
Участь у конкурсі стимулює учнів до поглиблення знань і вдосконалення навичок з основ інформаційних технологій, налагодження контактів з іншими учнями, які захоплюються інформатикою і комп’ютерами. Після конкурсу учні, спілкуючись між собою, обговорили графічні головоломки, логічні, ігрові задачі та свої відповіді.
Дякуємо учням, які взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”!
Бажаємо усім учасникам перемоги і сертифікатів з відмінним результатом!
Довідка. Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер” проводиться в Україні, щорічно, відповідно до повноважень, делегованих Міжнародним оргкомітетом BEBRAS
Мета конкурсу- підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників.