Успішно виступили на Кубках та Чемпіонаті України

2-4 листопада у Кременчуку відбулися третій етап Кубка України, Чемпіонат України та Кубок України в парній естафеті з велокросу.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени велоклубу «Рос Агро» (с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).

У перший день відбувався третій етап Кубка України у груповій гонці з велокросу. У цей день Віра Борисюк у змаганнях серед жінок посіла друге місце. У змаганнях серед юнаків 2007-2008 р.н. Ренат Григорян і Роман Чумаченко відповідно посіли перше та третє місця. Валентина Гораш виграла групову гонку серед дівчат 2005-2006 р.н.

3 листопада відбувався Чемпіонат України в індивідуальній гонці на час з велокросу. Віра Борисюк у змаганнях серед жінок стала срібною призеркою Чемпіонату України. У змаганнях серед юнаків 2007-2008 р.н. Ренат Григорян і Роман Чумаченко відповідно здобули золоту та срібну нагороди. Також Валентина Гораш стала срібною призеркою Чемпіонату України серед дівчат 2005-2006 р.н.

4 листопада відбувся розіграш Кубка України у парній естафеті з велокросу. Віра Борисюк разом зі спортсменкою з Кам’янського (Дніпропетровська область) стала володаркою Кубка України серед жінок. У змаганнях серед юнаків 2005-2006 р.н. Максим Назаренко і Роман Винник посіли третє місце. У змаганнях серед юнаків 2007-2008 р.н. Ренат Григорян з Романом Чумаченком посіли перше місце, а Максим Маринич зі спортсменом з Світловодська посів третє місце. У змаганнях серед дівчат 2005-2006 р.н. Валентина Гораш і Валерія Демиденко посіли друге місце.

За підсумками трьох днів змагань велосипедисти з Мошориного здобули 16 нагород – 6 золотих,

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця та допомозі сільського голови села Мошорине Олексія Григоровича Кондратенка.

Спортсменки ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук і Наталія Нечитайло серед дівчат 2002/2003 років народження теж успішно виступили на змаганнях у Кременчуці. У перший день змагань Алла Марущук виграла третій етап Кубка України з велокросу серед дівчат 2003-2004 р.н., у другий – стала переможницею Чемпіонату України, а в третій – разом з Наталією Нечитайло володаркою Кубка України у парній естафеті з велокросу.