Два призові місця на велосипедному туризмі

Сьогодні на базі НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія» відбулися Відкриті змагання «Туристично-краєзнавчого клубу «Чорнолісся» ім. В. Голого» з «Техніки велосипедного туризму».
Участь у цих змаганнях також взяли учні зі Знам’янського району – учні філії «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» Руслана і Вікторія Разінкові, Дар’я Бабічева, Віктор Новіков, Аліна Вдовіченко, Денис Нікітін (вчитель Віталій Воровський) та учень ОНЗ «Дмитрівської ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка» Станіслав Кулик (вчитель Володимир Дьячков).
У старшій групі серед дівчат у фігурному володінні велосипедом з елементами Тріалу друге місце посіла Аліна Вдовіченко. У молодшій групі в цьому ж виді третє місце посіла Дар’я Бабічева.

На церемонії закриття змагань керівник туристично-краєзнавчого клубу «Чорнолісся» ім. В. Голого Валерій Корчагін вручив переможцям та призерам грамоти.

Висловлюємо слова вдячності організаторам змагань, Валерію та Ользі Корчагіним, за запрошення. Дякуємо за організацію та проведення чудових змагань з велосипедного туризму!