Привітали бухгалтерів

З нагоди відзначення професійного свята – Дня бухгалтера України, заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак та заступник голови районної ради Д.Молодченко вітали працівників особливої професії – надзвичайно важливої, відповідальної і копіткої – бухгалтерів.
На святковий захід «Магія цифр» завітали бухгалтери органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бюджетних установ, підприємств та організацій району.
За сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак та заступник голови районної ради Д.Молодченко вручили Почесні грамоти Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради 5 представникам цієї професії.
Під час святкового заходу Грамотами Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені 10 бухгалтерів, серед яких бухгалтери централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту А.Кісілічина та С.Пудич, бухгалтер Знам’янської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Н.Шуліка. Подяку Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради отримали 7 працівників цієї сфери, серед яких бухгалтери централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту О.Накоп’юк і Л. Потоцька.

Художню частину свята забезпечили працівники районного будинку культури, театральні колективи Дмитрівського і Пантазіївського СБК, солісти Суботцівського, Диківського, Іванковецького та Мошоринського сільських будинків культури.