Засідання творчої групи вчителів початкової школи

30 жовтня на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА було проведено засідання творчої групи вчителів початкової школи, які працюють за темою: “Система екологічної освіти та екологічного виховання молодших школярів в сучасній школі”.

Exif_JPEG_420У ході засідання взяли участь учителі початкової школи 3-4 класів, члени районної творчої групи вчителів початкової ланки. Із вступним словом про екологічну компетентність, екологічну освіту та її завдання; виступила методист РМК С. Шуляшкіна-Кулікова. В ході дискусії вчителі відзначили, що однією з найважливіших компетентностей сучасності є екологічна, яка  дає змогу сучасній особистості приймати рішення і діяти, проявляти екологічну культуру до довкілля, впливати на стан довкілля, відповідально вирішувати життєві ситуації, здатністтю приймати рішення, усвідомлюючи наслідки для довкілля, підпорядковуючи задоволення своїх потреб принципам сталого розвитку. Також методист ознайомила присутніх з віртуальним кабінетом творчої групи та блогом “Творча група вчителів початкової школи Знам’янського району”.

Роботу  засіданExif_JPEG_420ня продовжила керівник творчої групи Ірина Шипокіна, вчитель початкових класів ОНЗ “Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів”, яка ознайомила присутніх з метою та завданнями творчої групи відповідно проблеми; планом роботи на рік; зупинилася на основних питаннях екологічної освіти та виховання, її суті та перевагах; зосередила увагу на інтегрованому підході до організації освітнього процесу в початковій школі, акцентуючи на актуальності проведення вчителями інтегрованих, бінарних уроків та уроків з міжпредметними зв’язками з даної проблеми.