Екскурсія до музею 3-го полку спецпризначення м. Кропивницький

З метою формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про військово-патріотичне виховання, 26 жовтня 2018 року для учнів 10-х, 11-х класів закладів загальної середньої освіти Знам’янського району здійснено екскурсію до 3-го окремого полку спецпризначення м. Кропивницький.
Офіцер-екскурсовод ознайомив учнів з музеєм легендарної військової частини. Цікаву розповідь доповнювали матеріали трьох кімнат – кімната афганської слави, кімната повітрянодесантної підготовки та експонати з АТО.
Відвідувачі із захопленням слухали розповіді спецпризначення. Від деяких експонатів та історій дійсно волосся ставало дибки. Так, серед експонатів музею є бронежилет загиблого під Савур-Могилою заступника командира полку полковника Сергія Сєнчєва. Лунала розповідь про подвиг воїна… А перед очима бронежилет Сергія… Чітко видно місце пошкодження де пройшов уламок снаряду. І плями крові загиблого Героя…
Тиша охопила зал, коли офіцер продовжував розповідь про перший бій 3-го полку у Донецькому аеропорту. Саме після нього проросійські бойовики стали називати спецназівців кіборгами.
Далі екскурсію продовжили територією військової частини. Діти познайомились з умовами несення служби військовослужбовців,побувавши в солдатських казармах, їдальні та пройшлися плацом військової частини .
Серед учнів були і ті юнаки, які вже визначилися з професією військового. Вони виявили бажання повернутися в військову частину, але вже як захисники своєї Вітчизни.
Ми вдячні хлопцям-військовим за героїзм, волю, силу, любов!
Бажаємо нашим захисникам мирного неба, яскравого сонця, божої ласки та благодаті!