Медальні здобутки велосипедистів

27-28 жовтня у Кропивницькому відбулися Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання з велокросу.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).
У перший день Чемпіонату України проводилися групові гонки. У змаганнях серед жінок Віра Борисюк посіла друге місце. У другий день чемпіонату проводилися естафетні гонки. Віра Борисюк у складі збірної Кіровоградської області посіла перше місце.
Серед наймолодших юнаків та дівчат у ці дні проводилися Всеукраїнські змагання. У груповій гонці серед юнаків 2007р.н. і молодші Ренат Григорян та Роман Чумаченко відповідно посіли перше та третє місця. В естафетній гонці у складі збірної Кіровоградської області-1 Ренат Григорян, Максим Маринич і Роман Чумаченко посіли перше місце, а Сергій Чепа, Роман Скорбич і Богдан Лісіцин у складі збірної Кіровоградської області-2 – третє місце.
У змаганнях серед дівчат 2007 р.н. і молодші в обидва дні проводилися групові гонки. У перший день Валерія Демиденко і Анна Свириденко посіли відповідно друге та третє місця, у другий день – перше та друге місця.

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця та допомозі сільського голови села Мошорине Олексія Григоровича Кондратенка.

Спортсменки ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук і Наталія Нечитайло серед дівчат 2002/2003 років народження теж успішно виступили на чемпіонаті України в Кропивницькому. В естафетній гонці Алла і Наталія у складі збірної Донецької області здобули золоті нагороди. У груповій гонці Алла Марущук посіла перше місце.