Впевнені кроки у науку

Життя в інформаційному суспільстві потребує сьогодні особистості соціально активної, компетентної, здатної орієнтуватися і діяти в розмаїтті життєвих ситуацій, та духовно творити особисте «Я», максимально використовуючи свій розумовий потенціал.
Дослідницька робота школярів у Малій академії наук – важливий компонент такого розвитку, а організація науково-дослідницької діяльності учнів в рамках МАН має свої особливості. Ця робота сприяє розвитку творчої особистості.
Успішна науково – дослідницька діяльність відбувається лише у тому випадку, коли педагогу вдається сформувати внутрішню мотивацію і якщо відбувається зустрічна діяльність як вчителя так і учня.При цьому велике значення має залучення вчителями наукових консультантів із числа вчених і фахівців відомчих установ. Спілкування учителів з ученими, допомога й порада яких дає змогу підвищити рівень науково-дослідницьких робіт.
22 жовтня 2018 року на базі опорного навчального закладу “Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” відбулося засідання мобільного консультпункту Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді для наукових керівників районного та шкільних НТУ району.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації В.Сидоренко привітала учасників мобільного консультпункту та ознайомила з основними напрямками та результатами науково- дослідницької роботи у закладах освіти.
Методист історико-географічного відділення КМАНУМ Ящук Т.А. презентувала відео, в якому детально висвітлені всі етапи роботи, основні конкурси, заходи, результативність Кіровоградської Малої академії.
Наукові керівники секцій: Бондарчук Ю.П. (секції “Історичне краєзнавство» і «Правознавство”), Волчанська Г. В. (секція “Українська мова”), Акбаш К.С. (секція “Математичне моделювання, прикладна математика”) розповіли про актуальні питання підготовки учнів до написання контрольних робіт з базових дисциплін, вимоги до презентації на наукову роботу та захисту.
Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрції Л.Бойчук ознайомила присутніх з планом заходів районного НТУ “Гроно”.
Учителі збагатили свій професійний досвід щодо виконання науково-дослідницької роботи, отримали інформацію про рівень, особливості контрольних завдань з базової дисципліни, відзначили доцільність проведення таких засідань, їх практичну значимість для подальшого використання в роботі з дітьми.
Дякуємо колективу ОНЗ “Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (директор Савлук А.Г.) за організацію та проведення заходу.