Змагання з легкої атлетики

У селі Трепівка (Знам’янський район) проведено турнір з легкої атлетики серед відділень районної КДЮСШ.
У бігу на 100 та 400 метрів серед дівчат перемогу здобула Анастасія Олефірова з Дмитрівського відділення КДЮСШ (тренер-викладач Віктор Солдатенко). На таких же дистанція серед юнаків кращим був Іван Косюк (Володимирівське відділення, тренер-викладач Віталій Воровський).
Світлана Кобилінвська (Дмитрівське відділення, тренер-викладач Віктор Солдатенко) виграла забіг на 800 метрів, а Кирило Аніцой (Цибулівське відділення, тренер-викладач Сергій Жуган) фінішував першим в бігу на 1500 метрів.
У стрибках в довжину серед дівчат та юнаків відповідно перемогли Катерина Проценко і Максим Чумаченко (обоє з Трепівського відділення, тренер-викладач Володимир Бондар).
У метанні м’яча серед дівчат найкращий результат продемонструвала Анастасія Білоголова (Цибулівське відділення, тренер-викладач Сергій Жуган), в юнаків – Максим Чумаченко (Трепівського відділення, тренер-викладач Володимир Бондар).
В естафеті 4х100 метрів як серед дівчат, так і серед юнаків, перемогли представники Трепівського відділення (тренер-викладач Володимир Бондар).
За підсумками змагань у командному заліку перше місце посіло Трепівське відділення, кращим тренером став Володимир Бондар.