З Полтавщини привезли 8 нагород

20-21 жовтня у Кременчуку відбувся Відкритий Чемпіонат Полтавської області з велокросу.
Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).
У перший день змагань проводилися індивідуальні гонки на час. У змаганнях серед жінок Віра Борисюк посіла перше місце. Також першим ста у змаганнях серед юнаків 2007-2009 р.н. Ренат Григорян. У цій же дисципліні Роман Чумаченко здобув бронзову нагороду. і У змаганнях серед юнаків 2005-2006 р.н. Максим Назаренко посів друге місце.
У другий день змагань відбулися групові гонки. Віра Борисюк, Роман Винник і Роман Чумаченко посіли перші місця відповідно у змаганнях серед жінок. Юнаків 2005-2006 р.н. та юнаків 2007-2009 р.н. Ренат Григорян у змаганнях серед юнаків 2007-2009 р.н. здобув срібну нагороду.
То ж за підсумками двох днів змагань велосипедисти з Мошориного здобули 8 нагород – 5 золотих, 2 срібні та одну бронзову.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко