На захист людини праці

17 жовтня – у Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві відбудеться масовий мітинг-хода Федерації профспілок та її членських організацій на захист законних прав та інтересів людей праці. Акція почнеться у парку Тараса Шевченка і продовжиться біля Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.
Всеукраїнська акція протесту проходить у два етапи:
перший, попереджувальний етап відбувся 9 жовтня – у рамках Всесвітнього дня дій за гідну працю – в областях України, в трудових колективах, на підприємствах і в організаціях;
другий, заключний етап – 17 жовтня у Києві.

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
ВІД ІМЕНІ 5 МІЛЬЙОНІВ СПІЛЧАН ВИМАГАЄ
ВІД ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, УРЯДУ І РОБОТОДАВЦІВ:
Установити у Держбюджеті-2019:
1.Прожитковий мінімум для працездатної особи з 1 січня – 5167 грн.
2. Не допустити підвищення цін на природний газ, а також тарифів на електроенергію та житлово-комунальні послуги для населення.
Надра і ресурси є власністю українського народу.
3. Привести розрив між мінімальною та максимальною заробітною платою у державних установах та на підприємствах державної та комунальної власності до рівня країн Західної Європи (1:4).
4. Забезпечити у Державному бюджеті України на 2019 рік належні видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, розвиток галузей економіки.
5. Забезпечити дієві заходи, спрямовані на подолання детенізації відносин у сфері зайнятості населення.
6. Упровадження державної підтримки національного товаровиробника.
Вирішення проблемних питань економічного розвитку бізнесу.