Золоті здобутки велосипедистів

13-14 жовтня у Світловодську відбулися другий етап Кубка України та Всеукраїнські змагання з велокросу.
Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).
У перший день змагань проводилася естафетна парна гонка. У змаганнях серед жінок у складі збірної Кіровоградської області Віра Борисюк посіла перше місце. Також першими стали у змаганнях серед юнаків 2007 р.н. і молодші Ренат Григорян і Роман Чумаченко. У змаганнях серед дівчат 2007 р.н. і молодші Валерія Демиденко та Анна Свириденко посіли перше місце.
У другий день змагань відбувся другий етап Кубка України. Віра Борисюк і Ренат Григорян посіли перші місця відповідно у змаганнях серед жінок та наймолодших юнаків. Роман Чумаченко і Валерія Демиденко стали другими у гонках відповідно серед наймолодших юнаків та дівчат. Анна Свириденко здобула бронзову нагороду.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.
Спортсменки ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук і Наталія Нечитайло серед дівчат 2002/2003 років народження у естафетній парній гонці здобули золоті нагороди. Другого дня змагань Алла Марущук на другому етапі Кубка України посіла перше місце.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко