Срібна нагорода зі Світловодська

6 жовтня у Світловодську відбулася Відкрита першість області з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. і молодші.
Вже 24-й рік поспіль ці змагання проводяться у Світловодську і присвячуються пам’яті тренера-викладача В.Куяна. Віктор Іванович виховав немало достойних спортсменів, призерів і збірників України, він дуже любив цей вид спорту і прививав цю любов своїм вихованцям. У змаганнях взяли участь спортсмени з Кропивницького, Кременчука, Знам’янського району, Онуфріївського району та Світловодська.
Знам’янський район на цих змаганнях представляли вихованці Дмитрівського відділення легкої атлетики КДЮСШ (тренер-викладач Віктор Солдатенко). Світлана Кобилінська у бігу на 1000 метрів посіла друге місце, Аліна Бальц фінішувала четвертою. У бігу на 3000 метрів Анастасія Олефірова посіла 5-е місце.