«Хлібодар» достроково став чемпіоном Знам’янського району

За два тури до завершення чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2018 року визначився чемпіон.

У 12-му турі чемпіонату «Хлібодар» (Суботці) вдома впевнено переміг «Ниву» з Цибулевого – 6:1. У складі переможців покер оформив Олександр Степаненко, який є лідером заліку бомбардирів чемпіонату – на його рахунку 15 забитих м’ячів.

«Хлібодар» у всіх своїх 9-ти матчах здобув перемоги. Суботцівській команді залишилося в цьому чемпіонаті провести один перенесений матч та зустрічі двох останніх турів. Друге та третє місця на разі відповідно посідають петрівський «Буревісник» і дмитрівський «Колос». Вони мають 16 та 15 набраних очок. По втрачених очках з «Колосом» однакові показники має богданівський «Буревісник». То ж боротьба за друге та третє місця чемпіонату очікується цікавою.

Зазначимо, що «Хлібодар» (Суботці) тренує Олег Колюка, президентом клубу є Руслан Федорович Згривець.