Чергові перемоги велосипедистів

У Кропивницькому відбулися чемпіонат України, Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С.І. Симоненка та Відкрита Першість міста Кропивницький з велоспорту.
Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Роман Винник став тріумфатором змагань серед молодших юнаків (2006 р.н. і молодші). Роман разом з Максимом Назаренком посіли перше місце у парній гонці. Також Роман Винник виграв групову гонку та «Критеріум». Валентина Гораш у парній гонці серед молодших дівчат (2006 р.н. і молодші) посіла перше місце. У груповій гонці та «Критеріумі» Валентина здобула бронзові нагороди. Максим Назаренко у груповій гонці серед молодших юнаків посів друге місце.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.
Спортсменки ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук і Наталія Нечитайло стали срібними призерами чемпіонату України серед дівчат 2002/2003 років народження. Також Алла Марущук виграла групову гонку і «Критеріум», а Наталія Нечитайло була другою у гонці «Критеріум».