Взяли участь в «Олімпіаді Кіровоградщини»

Сьогодні у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» відбулися обласні комплексні змагання «Олімпіада Кіровоградщини-2018».
У вправах з елементами футболу юні футболісти Михайло Курятенко і Роман Безай вміли виконали свої завдання, але призові місця не здобули. У вправах з елементами баскетболу Андрій Іванюк і Олександра Щербак зробили 5 влучних кидків. У човниковому бігу Олена Хода і Денис Никало пройшли свої дистанції на хорошому рівні. У стрибках на скакалці змагалися Софія Невмержицька та Анастасія Надріякова. У стрибках у довжину з місця Владислав Приходько, Максим Хода і Руслана Велика у сумі показали результат 7,10 метрів і посіли 4-е місце серед 25 команд районів і ОТГ Кіровоградської області.