Гідний виступ спортсменів з Дмитрівки

Сьогодні, 18 серпня, у селі Дмитрівка (Знам’янський район) відбулися комплексні спортивні змагання «Краще спортивне село Кіровоградщини-2018».

Організатором змагань вже у 20-ий раз виступила Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.
На церемонії урочистого відкриття учасників змагань привітали керівник Кіровоградської обласної організації ВФСТ «Колос» Юрій Іванович Махно та його заступник Наталія Вікторівна Фельдман і начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації Віта Григорівна Сидоренко.

Віта Григорівна у своєму виступі зокрема зазначила наступне: «Сьогодні на території Знам’янського району відбувається два заходи обласного рівня – цей, Краще спортивне село Кіровоградщини-2018 та Фестиваль народної творчості «Чута-фест» у селі Цибулеве. Завдяки злагодженій роботі місцевої влади та громади у Дмитрівці побудовано чудовий сучасний спортивний майданчик. Таких у нашому районі останнім часом створено ще два. Бажаю всім учасникам змагань отримати позитивні емоції і нехай переможуть найсильніші».

Спортсмени змагалися у восьми видах спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, дартс, перетягування канату, гирьовий спорт, шахи, шашки. Команди обирали собі на вибір між міні-футболом та волейболом, а також між шашками та шахами. То ж спортсмени однієї команди мали брати участь у шести видах спорту, з яких у залік йшли п’ять кращих. За сумою місць у п’яти залікових кращих видах визначалася краща команда.
Така система складання загальнокомандного рейтингу команд-учасниць зіграла «злий жарт» зі спортсменами села Дмитрівка. У всіх залікових видах спорту вони посіли не нижче 5-го місця, а у загальнокомандному заліку стали 6-ими. Ось така математика… Але не варто розчаровуватися. Спортсмени зі Знам’янського району гідно виступили на цих змаганнях, програвши лише 2 очки спортсменам з села Оникієве, які посіли друге місце. Щільність результат з 2-го по 6-е місце вимірюється лише у два очки.
Аналізуючи виступ наших спортсменів по окремих видах відзначимо успішний виступ у шашках – Володимир Плохий і Тетяна Пилипенко посіли перше місце. Роман Дар’єв у гирьовому спорту лише в одне очко поступився чемпіону України з гирьового спорту серед ветеранів Михайлу Новуру (село Оникієве) (156 проти 157). Третє місце у цьому виді посів син Михайла Новура – Вадим – 120 очок. У тенісі настільному Вікторія Ребар та Дмитро Шерстюк посіли третє місце. Також третіми у змаганнях з волейболу стала дмитрівська команда – не пощастило з жеребкуванням (якби не потрапили у групу з майбутніми переможцями, волейболістами з села Оникієве, яким зуміли дати бій і програти з різницею у кілька очок, то могли бути другими на турнірі). У змаганнях з дартсу Віктор Солдатенко посів 5-е місце. У перетягуванні канату, у якому змагалися по олімпійській системі, теж не пощастило з жеребкуванням – у першому поєдинку випало протистояти команді Рівного, які були в подальшому дійшли до фінали і посіли друге місце. Після поразки від Рівного перемогли спортсменів з села Іскрівка і посіли 5-6 місце.

Кращим спортивним селом Кіровоградської області вкотре стала Стара Осота з Олександрівського району (7 очок), яка впевнено посіла перше місце – виграла змагання з тенісу настільного, гирьового спорту та перетягування канату. Спортсмени з села Стара Осота представлятимуть Кіровоградську область на Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть осіню у місті Ворохта (Івано-Франківська область). Друге місце посіли спортсмени з Оникієвого (14 очок) – вони теж виграли три види спорту, але мали слабкіші результати в інших двох видах, що йшли у залік: четверте місце посіли у перетягуванні канату та сьому у тенісу настільному. Третє загальнокомандне місце посіли спортсмени з села Великосеверинка (Кіровоградський район) (14 очок). Четверте та п’яте місця відповідно посіли спортсмени з сіл Рівне (Новоукраїнський район) та Іскрівка (Петрівський район), які відповідно набрали 15 та 15,5 очок. Шосте місце посіли спортсмени з села Дмитрівка (Знам’янський район) (16 очок). У загальнокомандному заліку розташувалися Верблюжка (Новгородківський район) (22,5), Камбурліївка (Онуфріївський район) (33), Приютівка (Олександрійський район) (36) та Первозванівка (Кіровоградський район) (37,5 очок).

Пропонуємо вашій увазі перелік переможців та призерів у командних заліках по окремих видах спорту та у загальному заліку

Настільний теніс. Командний залік.
1. Стара Осота (Олександрівський район)
2. Великосеверинка (Кіровоградський район)
3. Дмитрівка (Знам’янський район)

Шашки. Командний залік