Гідний виступ спортсменів з Дмитрівки

Сьогодні, 18 серпня, у селі Дмитрівка (Знам’янський район) відбулися комплексні спортивні змагання «Краще спортивне село Кіровоградщини-2018».

Організатором змагань вже у 20-ий раз виступила Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.
На церемонії урочистого відкриття учасників змагань привітали керівник Кіровоградської обласної організації ВФСТ «Колос» Юрій Іванович Махно та його заступник Наталія Вікторівна Фельдман і начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації Віта Григорівна Сидоренко.

 Віта Григорівна у своєму виступі зокрема зазначила наступне: «Сьогодні на території Знам’янського району відбувається два заходи обласного рівня – цей, Краще спортивне село Кіровоградщини-2018 та Фестиваль народної творчості «Чута-фест» у селі Цибулеве. Завдяки злагодженій роботі місцевої влади та громади у Дмитрівці побудовано чудовий сучасний спортивний майданчик. Таких у нашому районі останнім часом створено ще два. Бажаю всім учасникам змагань отримати позитивні емоції і нехай переможуть найсильніші».


Спортсмени змагалися у восьми видах спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, дартс, перетягування канату, гирьовий спорт, шахи, шашки. Команди обирали собі на вибір між міні-футболом та волейболом, а також між шашками та шахами. То ж спортсмени однієї команди мали брати участь у шести видах спорту, з яких у залік йшли п’ять кращих. За сумою місць у п’яти залікових кращих видах визначалася краща команда.
Така система складання загальнокомандного рейтингу команд-учасниць зіграла «злий жарт» зі спортсменами села Дмитрівка. У всіх залікових видах спорту вони посіли не нижче 5-го місця, а у загальнокомандному заліку стали 6-ими. Ось така математика… Але не варто розчаровуватися. Спортсмени зі Знам’янського району гідно виступили на цих змаганнях, програвши лише 2 очки спортсменам з села Оникієве, які посіли друге місце. Щільність результат з 2-го по 6-е місце вимірюється лише у два очки.
Аналізуючи виступ наших спортсменів по окремих видах відзначимо успішний виступ у шашках – Володимир Плохий і Тетяна Пилипенко посіли перше місце. Роман Дар’єв у гирьовому спорту лише в одне очко поступився чемпіону України з гирьового спорту серед ветеранів Михайлу Новуру (село Оникієве) (156 проти 157). Третє місце у цьому виді посів син Михайла Новура – Вадим – 120 очок. У тенісі настільному Вікторія Ребар та Дмитро Шерстюк посіли третє місце. Також третіми у змаганнях з волейболу стала дмитрівська команда – не пощастило з жеребкуванням (якби не потрапили у групу з майбутніми переможцями, волейболістами з села Оникієве, яким зуміли дати бій і програти з різницею у кілька очок, то могли бути другими на турнірі). У змаганнях з дартсу Віктор Солдатенко посів 5-е місце. У перетягуванні канату, у якому змагалися по олімпійській системі, теж не пощастило з жеребкуванням – у першому поєдинку випало протистояти команді Рівного, які були в подальшому дійшли до фінали і посіли друге місце. Після поразки від Рівного перемогли спортсменів з села Іскрівка і посіли 5-6 місце.


Кращим спортивним селом Кіровоградської області вкотре стала Стара Осота з Олександрівського району (7 очок), яка впевнено посіла перше місце – виграла змагання з тенісу настільного, гирьового спорту та перетягування канату. Спортсмени з села Стара Осота представлятимуть Кіровоградську область на Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть осіню у місті Ворохта (Івано-Франківська область). Друге місце посіли спортсмени з Оникієвого (14 очок) – вони теж виграли три види спорту, але мали слабкіші результати в інших двох видах, що йшли у залік: четверте місце посіли у перетягуванні канату та сьому у тенісу настільному. Третє загальнокомандне місце посіли спортсмени з села Великосеверинка (Кіровоградський район) (14 очок). Четверте та п’яте місця відповідно посіли спортсмени з сіл Рівне (Новоукраїнський район) та Іскрівка (Петрівський район), які відповідно набрали 15 та 15,5 очок. Шосте місце посіли спортсмени з села Дмитрівка (Знам’янський район) (16 очок). У загальнокомандному заліку розташувалися Верблюжка (Новгородківський район) (22,5), Камбурліївка (Онуфріївський район) (33), Приютівка (Олександрійський район) (36) та Первозванівка (Кіровоградський район) (37,5 очок).

Пропонуємо вашій увазі перелік переможців та призерів у командних заліках по окремих видах спорту та у загальному заліку

Настільний теніс. Командний залік.
1. Стара Осота (Олександрівський район)
2. Великосеверинка (Кіровоградський район)
3. Дмитрівка (Знам’янський район)

Шашки. Командний залік
1. Дмитрівка (Знам’янський район)
1. Великосеверинка (Кіровоградський район)
3. Іскрівка (Петрівський район)

Шахи. Командний залік
1. Оникієве (Маловисківський район)
2. Рівне (Новоукраїнський район)
3. Стара Осота (Олександрівський район)

Дартс. Командний залік
1. Іскрівка (Петрівський район)
2. Стара Осота (Олександрівський район)
3. Великосеверинка (Кіровоградський район)

Гирьовий спорт. Командний залік
1. Стара Осота (Олександрівський район)
1. Оникієве (Маловисківський район)
3. Іскрівка (Петрівський район)

Міні-футбол
1. Іскрівка (Петрівський район)
2. Рівне (Новоукраїнський район)
3. Верблюжка (Новгородківський район)

Волейбол
1. Оникієве (Маловисківський район)
2. Стара Осота (Олександрівський район)
3. Дмитрівка (Знам’янський район)

Перетягування канату
1. Стара Осота (Олександрівський район)
2. Рівне (Новоукраїнський район)
3. Великосеверинка (Кіровоградський район)

Загальний залік
1. Стара Осота (Олександрівський район) – 2+1+2+1+1=7 очок
2. Оникієве (Маловисківський район) – 1+1+1+4+7=14 очок
3. Великосеверинка (Кіровоградський район) – 1+5+3+3+2=14 очок
4. Рівне (Новоукраїнський район) – 2+2+4+2+5=15 очок
5. Іскрівка (Петрівський район) – 1+3+3+1+7,5=15,5 очок
6. Дмитрівка (Знам’янський район) – 3+1+4+5+3=16 очок
7. Верблюжка (Новгородківський район) – 3+4+6+5,5+4=22,5 очок
8. Камбурліївка (Онуфріївський район) – 5+5+8+9+6=33 очок
9. Приютівка (Олександрійський район) – 4+6+7+9+10=36 очок
10. Первозванівка (Кіровоградський район) – 4+9+9+7,5+8=37,5 очок

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко