14 нагород на Всеукраїнських змаганнях

3-5 серпня у Знам’янці до Дня міста відбулися Всеукраїнські змагання з велоспорту.
У рамках проведення змагань були проведені індивідуальна і групова гонки, а також гонка «Критеріум».
Участь у цих змаганнях взяли велосипедисти з Кропивницького, Олександрії, Новгородки, Знам’янки, Світловодська, Мошориного (Знам’янського району), Горішніх Плавнів, Кременчука, Миколаєва, Кривого Рогу та Кам’янського.
Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Вони здобули 11 нагород – 5 золотих, 4 срібні та 2 бронзові.
Абсолютною переможницею змагань стала Алла Марущук, яка не мала собі рівних у віковій категорії 2002/2003 р.н. серед дівчат. Наталія Нечитайло у цій категорії здобула дві срібні та одну бронзову нагороди. Роман Чумаченко та Роман Винник у віковій категорії 2006 р.н. і молодші виграли відповідно групову гонку та гонку «Критеріум». Також Роман Винник посів друге місце в індивідуальній гонці, а Максим Назаренко був третім у гонці «Критеріум». Віра Борисюк була другою в індивідуальній гонці серед жінок.
Виїзд спортсменів з Мошориного на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.
Також хочемо відзначити спортсмена з села Суботці – Ян Цимбал виграв всі три гонки серед юнаків 2002/2003 р.н.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко