Третє командне місце

Із 18 по 22 червня 2018 року на території комунального закладу «Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської обласної ради» відбувався ХХХ Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти.
У молодшій віковій групі (2004 – 2006 років народження) участь брала і команда «MaXimum» зі Знам’янського району (с. Володимирівка, тренер Віталій Воровський), яка успішно виступила.
На дистанціях «Смуга перешкод» змагання зв’язок та «Командна смуга перешкод» команда «MaXimum» посіла третє місце, а на дистанції «Крос-похід» – друге (Олена Хода та Віктор Новіков в парних змаганнях були другими). У загальнокомандному заліку команда «MaXimum» посіла третє місце.
Команда «MaXimum» на цих змаганнях виступала у такому складі: Олена Хода (капітан), Віктор Новіков, Дар’я Бабічева, Георгій Лісков, Микола Козубовський та Денис Нікітін.
Спортсмени та тренер висловлюють слова вдячності Миколі Борисовичу Ліскову за надану фінансову допомогу.

Фото Віталія Воровського