«Хлібодар» здобув шосту перемогу

Сьогодні відбулися два матчі 7-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2018 року.
У Дмитрівці зустрічалися дві команди групи лідерів. У звітному матчі господарі знову не могли виставити оптимальний склад. Певні кадрові проблеми мав і «Хлібодар». У першому таймі матчу обидві команди мали по пару моментів – Анатолій Волков пробив трішки вище дев’ятки воріт гостей, а в іншому епізоді Сергій Кущов не влучив по м’ячу, перебуваючи перед пустими воротами суперника. Після перерви більш вікова команда «Колос» фізично підсіла, чим сповна скористалася суботцівська команда. На 76-ій хвилині матчу після провалу правого флангу оборони господарів Роман Грушевський відкрив рахунок. А через сім хвилин Андрій Кравченко ударом зі штрафного подвоїв рахунок в зустрічі – 2:0. «Хлібодар» здобув шосту перемогу в шостому матчі змагань і став переможцем першого кола чемпіонату.

«Колос» (Дмитрівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 0:2 (0:0) (Грушевський, 76; Кравченко, 83)
«Колос»: Заєць, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Швець, Радченко (Сергєєв Ю., 50), Артьомов, Дергунов, Волков А., Суховий, Кущов.
«Хлібодар»: Москаленко, Кударенко, Колюка, Попов, Стороженко, Кравченко, Олійник, Грушевський, Грузин, Семчук, Степаненко.
На заміни виходили: Тарасенко, Корлюк
Попередження: Кущов, 80 – Попов, 50; Москаленко, 63; Стороженко, 63.

У битві аутсайдерів чемпіонату знам’янський «Локомотив» з рахунком 4:1 переміг трепівський «Маяк». У складі переможців хет-трик оформив Борис Сафронов.

«Локомотив» (Знам’янка) – «Маяк» (Трепівка) – 4:1 (1:0) (Сафронов, 42, 62, 87; Марущук, 54 – Калуєр, 65)
«Локомотив»: Шалигін, Плачінда, Горячов, Бобров, Марущук, Шевченко Д. (Дубровський, 77), Александров, Дюжев, Сафронов, Маценко, Глухий
«Маяк»: Аненко, Літвінчук, Гнатенко, Бейбутян (Поляков, 70), Червоний А., Калуєр Віт., Калуєр Вал., Матвієвський М., Писаренко, Дубовик, Кошеленко
Попередження: Плачинда, 74 – Червоний А., 88.

Завтра, 17 червня, у Знам’янці на міському стадіоні відбудеться третій матч 7-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2018 року «Буревісник» (Пертове) – «Буревісник» (Богданівка). Початок о 18.00.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко