Успішний виступ спортсменів з Мошориного

Сьогодні, 10 червня, у Кропивницькому завершилися змагання з велоспорту в залік обласних спортивних ігор серед команд районів, ОТГ та міст Кіровоградської області.
У перший день змагань відбулися гіт, індивідуальна та команда парна гонки. Сьогодні, у другий день змагань проводилися омніум, скретч та групова гонка з вибуттям.
Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).
Віра Борисюк у змаганнях серед жінок стала абсолютною переможницею – виграла всі змагання: гіт, переслідування, скретч, олімпійський спринт та командну парну гонку. Алла Марущук у змагання х серед дівчат 2002-2003 р.н. стала найкращою у переслідуванні, скретчі, олімпійському спринті. Також вона була другою у гіті та другою у командній парній гонці разом з Наталією Нечитайло. Наталія була третьою у переслідуванні, скретчі та олімпійському спринті. Валентина Гораш була другою в гіті, переслідуванні, скретчі та олімпійському спринті серед дівчат 2006 р.н. та молодші. Також Валентина разом з Юлією Щокою була другою у командній парній гонці. Ренат Григорян разом з Романом Чумаченком в командній парній гонці посіли друге місце серед юнаків 2006 р.н. У віковій категорії 2002-2003 р.н. Ігор Крижанівський у командній парній гонці разом зі спортсменом з Новгородківського району Іваном Калмиковим посів друге місце. Ренат Григорян і Роман Чумаченко посіли треті місця відповідно у гіті та переслідуванні. Юлія Щока була третьою у гіті.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

Відео церемонії нагородження:

Фото:

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко