На баскетбольних змаганнях у залік ОСІ

Сьогодні, 9 червня, у Кропивницькому відбулися змагання з баскетболу в залік ОСІ серед команд районів, ОТГ та міст Кіровоградської області.
Знам’янський район (тренер Олександр Довженко) був представлений як в змаганнях серед чоловіків, так і серед жінок. Жеребкування змагань не порадувало команди Знам’янського району. У змаганнях серед жінок участь брали вісім команд, але їх поділили на три групи (мало бути 9 команд, але Олександрійський район до приїхав). Це порушило спортивний принцип змагань. В одній групі було дві команди – Олександрівський район програв Новомиргородському району, але отримає однакову кількість очок, що і команди, які посіли другі місця у інших двох групах змагань.
Знам’янський район потрапив до групи «А», в якій суперниками були сильні команди Помічнянської ОТГ та Кіровоградського району. На жаль, молода команда Знам’янського району програла обом суперникам і посіла 7-8 місця на цьому турнірі.


Чоловіча команда Знам’янського району потрапила до групи, в якій суперниками була Помічнянська ОТГ та Добровеличківський район. У першій грі команда Знам’янського району поступилася баскетболісткам з Помічнянської ОТГ. А от в останній своїй грі на цих змаганнях команда Знам’янського району не залишила шансів супернику з Добровеличківського району – 36:10. Ця перемога дозволила посісти друге місце в групі і 5-8 місце загалом на турнірі.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко