Свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей

4 червня на стадіоні с. Богданівка відбулося загальнорайонне свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, яке зібрало близько 100 дітей різних вікових категорій з усіх дошкільних закладів району.
Такі заходи у нашому районі, уже традиційно, відбуваються щорічно у рамках «Тижня дитини-дошкільника», який проводиться в кожному дошкільному закладі наприкінці травня з метою популяризації ролі суспільного виховання, привернення уваги до проблем дошкільного виховання широких верств населення: батьків, громадськості, приватних осіб, організацій. Протягом Тижня в дошкільних закладах організовувалися свята, розваги, спортивні змагання на кшталт “Тато, мама і я – дружна сім’я”, конкурси з участю батьків, день відкритих дверей, випускні ранки, різні туристські походи до водойомів, на луки і т. інш.
Цього дня територія дитячого садка «Світлячок» с. Богданівка замайоріла квітами, повітряними кульками, емблемами, які символізують назву кожного закладу, бантиками у дівчаток, кашкетиками у хлопчиків та щасливими посмішками малят і дорослих, що зібралися на свято.
Захід розпочався урочистою ходою колони делегацій дітей від усіх дошкільних та освітніх закладів району.
У цей святковий літній день до дітей завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Сидоренко, Богданівський сільський голова Анатолій Іващук.
Гості привітали дітей і дорослих із святом, зазначили, що діти – це найдорожчий наш скарб, наша радість та надія, побажали дітям рости здоровими, розумними, чесними, духовно багатими громадянами України, а працівникам навчальних закладів району — успіхів у вихованні справжніх патріотів нашої Батьківщини.
А потім вихованці 12-ти дошкільних закладів району з великим задоволенням узяли участь у спортивних змаганнях із метання тенісного м’ячика на відстань, стрибків у довжину з місця, бігу на швидкість на відстань 30 метрів, естафеті з паличкою 3 по 30 метрів, а також конкурсі дитячих малюнків на асфальті «Щасливе дитинство».
Кращою командою у стрибках у довжину з місця стали дітки з ДНЗ «Сонечко» (с. Богданівка). Інші три види (біг на 30 метрів, метання м’яча та естафета) виграла команда Петрівського НВК. У загальному заліку перше місце посіла команда Петрівського НВК. Друге та третє місця відповідно посіли команди ДНЗ «Сонечко» (с. Богданівка) та ДНЗ «Рушничок» (с. Пантазіївка). Переможець та призери були нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та цінними подарунками.
У конкурсі дитячого малюнка на асфальті «Щасливе дитинство» 1-е місце дісталось команді дітей дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Богданівка, 2-е місце посіла команда дітей дошкільного навчального закладу «Віночок» с. Диківка, 3-е місце виборола команда дітей дошкільного підрозділу філії Топилянського НВК.
Маленькі вихованці дошкільного закладу «Світлячок» с. Богданівка, учні філії “Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” опорного навчального закладу «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка», танцювальна група “Пульс” військової частини порадували всіх присутніх вітаннями зі святом, українськими піснями та чудовою хореографією.
На завершення, командам дітей вручили дипломи, грамоти, подарунки та пригостили смачним обідом і солодощами.
Тож завдання дорослих – бути мудрими, дбати про життєдайний і неповторний дитячий світ та, головне, зберегти його під мирним небом!
Хай збуваються мрії кожної дитини!