Свято Останнього дзвоника

31 травня 2018 року в усіх освітніх закладах району відбулися святкові лінійки з нагоди закінчення навчального року – зворушливе свято Останнього дзвоника, на яке зібралися педагоги, учні шкіл, батьки та гості.
На урочистостях були присутні керівники району – голова Знам’янської районної державної адміністрації Лукашов О.С., голова районної ради Макаренко С.Д., перший заступник голови районної державної адміністрації Грінчак О.А. На адресу учнів лунали щирі та теплі привітання, побажання отримати якомога більше приємних і радісних вражень на канікулах, щоб літній відпочинок був справді цікавим, змістовним і оздоровчим.
Кращих учнів шкіл було відзначено похвальними грамотами й дипломами за вагомі здобутки у навчанні.
Для випускників шкіл настає дуже відповідальний момент – вибір подальшої освітньої та життєвої кар’єри. Тож усім їм зичили успіхів та наполегливості у реалізації своїх мрій, а також бажали ніколи не забувати своїх наставників, пам’ятати шкільні роки, бо вони назавжди залишаються у спогадах як найкращі.
Пришкільні подвір’я цього дня були наповнені пишними квітами, дзвінким дзеленчанням останніх дзвоників, музикою та щасливим дитячим сміхом і співом. Попереду бо ж – красне літо-літечко!