Друге місце волейболісток на обласних змаганнях

Вчора в Олександрівці відбулися змагання з волейболу серед жінок у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.
Команду Знам’янського району складали спортсмени з села Пантазіївка (тренер Сергій Павлович Яцук). На змагання з’явилися 13 команд, які були поділені на чотири групи. Команда Знам’янського району потрапила до групи 3, у якій суперниками були Новоукраїнська ОТГ та Новомиргородський район. Волейболістки зі Знам’янського району перемогла обох суперників: Новоукраїнську ОТГ з рахунком 2:1 та Новомиргородський район (2:0), ставши переможцем групи, вийшли до фінального етапу. У півфіналі команда Знам’янського району пройшла Олександрійський район, а у фіналі поступилася господаркам змагань – Олександрівському району. То ж у підсумку команда Знам’янського району посіла друге місце на обласних змаганнях.

Відео: