Шосте загальнокомандне місце (+фото)

У селищі Олександрівка відбулися змагання з легкої атлетики у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.
Успішно на цих змаганнях виступили легкоатлети зі Знам’янського району, які у загальнокомандному заліку серед 21 команди посіли шосте місце. Вони здобули 5 призових місце. Данило Волков (тренер Віктор Солдатенко) посів перше місце у бігу на 110 метрів з бар’єрами серед юнаків. Аліна Бальц (тренер Віктор Солдатенко) та Іван Косюк (тренер Віталій Воровський) посіли другі місця відповідно у бігу на 3000 метрів серед дівчат та в бігу на 400 метрів серед юнаків. Руслана Велика (тренер Віталій Воровський) та Альона Діденко посіли треті місця відповідно у бігу на 200 метрів серед дівчат та у штовханні ядра серед жінок. У штовханні ядра серед чоловіків за крок від нагород зупинився Віталій Воровський, який посів четверте місце (у останній спробі його випередили).

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко