Юні біологи

В період з 19.03.по 23.03.2018 року у філії  «Новороманівський НВК» було проведено Тиждень біології в школі.  Згідно плану Тижня, у понеділок, на загальношкільній лінійці були проведені заходи:

– А чи знаєте ви,що…

– 8 найдивовижніших рослин світу.

– Цікавий світ тварин

– 5 найотруйніших тварин у світі

– Загадки про тварин

– Смішинки

– Із відповідей учнів на уроках біології

– Було оголошено конкурси: 1. На кращу годівничку для птахів.

2. Конкурс малюнків «Вода у нашому житті» до Всесвітнього Дня води.

У вівторок пройшла цікава гра – змагання «У школу прийшов загадковий лист…?» Прийняли участь учні 5-9 класів. Переможцями стали учні 8 класу, виконавши першими завдання, що включали знання з біології, відшукавши напій бадьорості – це «Живчик».

До всесвітнього Дня води, у середу,  школярі переглянули фільм «Сила води»  А під час рекламної паузи проводились інтегровані  інтелектуальні ігри та вікторини.

Для учнів 7-9 класів, у четвер,  пройшов цікавий диспут на тему «Боротьба протилежностей», розглянувши вічне протистояння між двома статями, показавши їх різну поведінку в однаковій ситуації. Поговорили про силу такого почуття, як кохання, його значення у виборі партнера для створення сім’ї.

У п’ятницю, під час підведення підсумків Тижня на загальношкільній лінійці були оголошені результати конкурсів. За активну участь у заходах було оголошено і вручено Подяки учням.  Подяки від пташок за виготовлені годівнички було вручено Семенчуку Сергію, Івановій Марині, Стаднікову Тарасу, Білик Ірині, Габору Ярославу, Габору Кірілу, Сафронову Радіону, Токар Ізмаїлі, Маркович Катерині, Куліченко Наталії.

Були відзначені і батьки за участь у конкурсі малюнків. Це Стаднікова Тетяна Миколаївна та Лісовенко Світлана Миколаївна – мама-вихователь прийомної сім’ї.

Заходи Тижня провела вчитель біології Павленко Т.М. та учні 5-9 класів.