Зональні обласні змагання «Краще спортивне село-2017»

Сьогодні, 1 липня, у Дмитрівці пройшли зональні обласні змагання «Краще спортивне село-2017».
Участь у змаганнях у Дмитрівці брали спортсмени Кіровоградського, Знам’янського та Новгородківського районів. У змаганнях з настільного перше місце посіли спортсмени Кіровоградського району, другими стали господарі: Дмитро Шерстюк і Вікторія Ребар. У змаганнях з волейболу команда села Дмитрівка була сильнішою за гостей з Кіровоградського району.
Цікавим вийшов турнір з міні-футболу, у якому змагалися три команди. Команда зі Знам’янського району у першому матчі вела в рахунку проти суперників з Кіровоградського району, але хвилина розслабленості і у їх ворота влетіло два м’яча – як наслідок зазнали поразки з рахунком 1:2. Не маючи відпочинку команда зі Знам’янського району протистояла гостям з Новгородківського району і святкувала впевнену перемогу з рахунком 5:2. У останньому матчі міні-футбольного турніру Кіровоградський район з рахунком 2:0 переміг Новгородківський і посів перше місце. Друге та третє місця відповідно посіли Знам’янський та Новгородківський райони.
Дані змагання пройшли за підтримки Кіровоградської обласної та Знам’янської районної організацій ВСФТ «Колос».

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко