Виховання у дітей патріотичних почуттів

22 лютого 2018 року на базі дитячого садка «Колобок» с. Суботці проведено семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів району з питання: «Виховання у дітей патріотичних почуттів на основі знайомства з народними символами України».

Вихователі Лиса Юлія Вікторівна, Нагорна Інна Миколаївна, музичний керівник Делістіянова Валентина Іванівна провели з дітьми інтегроване заняття «Калина — народний символ України». Вони засобом художнього слова викликали у малят інтерес до об’єктів природи (розповіли про калину (її цілющі властивості), як народний символ українського народу, намагались привити дітям патріотичні почуття на основі знайомства з народними символами України; учили дітей малювати пальчиком, наносячи крапки на задане місце; формували вміння емоційно, з інтонаційною виразністю декламувати тексти малих фольклорних форм, чітко і виразно співати українські пісні, розповідати вірші. А в кінці заняття дітей пригостили чаєм із калиною. Заняття пройшло цікаво і з користю для малят.

Вихователь  Безфамільна Таміла Сергіївна, керівник хореографічного гуртка Нєізвєстний Андрій  Васильович на святі – подорожі «Я живу в Україні» пригадали  з дітьми українські державні символи і національну символіку, прислів’я, приказки, ігри, пов’язані з цими символами. А ще з великим задоволенням виконали Гімн України, козацький марш, українські пісні та танці, пограли в гру «Зберемося в похід», «Закінчи речення».  Сміливі козачата,  подорожуючи Україною,  здолали всі труднощі  і повернулись до дитячого садка з великим запасом знань про Україну, її символи, побут, традиції.

В кінці заходу вихователі  переглянули оформлення інтер’єру групових кімнат та спалень,  ігрових зон навчального закладу, дали аналіз проведених заходів та прийняли рішення, направлені на удосконалення патріотичного виховання в дошкільних закладах в сучасних умовах.