На обласних змаганнях з тенісу настільного

У Кропивницькому відбулися змагання з тенісу настільного у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.
Спортсмени змагалися у спортивному залі КДЮСШ №3. На цих змаганнях Знам’янський район представляли п’ять спортсменів: Дмитро Шерстюк, Олег Поляков, Роман Коменда, Вікторія Ребар та Аліна Шпаченко.
У змаганнях серед жінок Вікторія Ребар та Аліна Шпаченко посіли восьмі місця у своїх групах (28 учасниць змагань було поділено на дві групи) і в очній зустрічі визначали хто посяде 15 та 16 місця. Перемогу здобула Вікторія Ребар, яка стала 15-ою, Аліна – 16-а.
Змагання серед чоловіків були більш тривалішими. Наші спортсмени показали середні результати. У загальнокомандному заліку серед 14 районів Знам’янський район посів 9-е місце.

Фінансову допомогу надала сільський голова Казарні Тетяна Анатоліївна Халявинська.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко