Успіхи легкоатлеток зі Знам’янського району

Сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Валерія Верхоланцева.
Участь у цих змаганнях взяли і вихованці Дмитрівського відділення легкої атлетики Знам’янської районної КДЮСШ (тренер Віктор Солдатенко).
Анастасія Олефірова у бігу на 60 метрів з бар’єрами посіла друге місце. Олеся Крамаренко була третьою в бігу на 60 метрів.
Нагадаємо, що вчора, 24 лютого, Анастасія Олефірова та Аліна Бальц здобули дві нагороди в Черкасах на Відкритому чемпіонаті ОСДЮСШОР з легкоатлетичного двоєборства серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-2006 р.н. Анастасія Олефірова у бігу на 60 метрів з бар’єрами та бігу на 60 метрів посіла перше місце. Аліна Бальц в бігу на 400 та 200 метрів посіла третє місце.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко