Виховання у молодших школярів ціннісного ставлення до людини

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації  у  2015 році  розпочато роботу районної творчої лабораторії вчителів початкових класів “Виховання у молодших школярів ціннісного ставлення до людини у навчально-виховному процесі” (керівник – учитель початкових класів ОНЗ “Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка” Іванова Ксенія Олексіївна). Протягом трьох навчальних років проведено певну роботу з реалізації даної методичної проблеми:   районні семінари, засідання  творчої лабораторії вчителів початкових класів, відкриті уроки та виховні заходи з використанням інноваційних технологій, творчих звітів учителів.

16 лютого 2018 року відбулося підсумкове засідання районної творчої лабораторії. Засідання пройшло у формі круглого столу. Учасники заходу висловились щодо актуальності проблеми, обмінялись досвідом з питання формування ціннісного ставлення до людини, обговорили можливості його використання на уроках та в позаурочний час. Методист районного методичного кабінету Матусевич О.В. надала позитивну оцінку роботі творчої лабораторії та зазначила ,що раціональне поєднання колективної мудрості та індивідуальної творчості дає змогу віднаходити  нові шляхи до вершин педагогічної майстерності за умов здорового психологічного мікроклімату у колективі, що ґрунтується на взаємоповазі, вмінні радіти за успіхи іншого і вітати те, що вирізняє кожного з-поміж решти, – самобутню творчу індивідуальність.

Керівник творчої лабораторії Іванова К.О. подякувала  колегам за співпрацю, творчість та ініціативу. Опрацювавши розробки уроків вчителів,  Ксенія Олексіївна запропонувала видати методичну брошуру як підсумок роботи методичного формування та запевнила,що дане видання  допоможе педагогам району творчо підійти до проведення уроків. Досвід роботи творчої лабораторії вчителів початкових класів з проблеми “Виховання у молодших школярів ціннісного ставлення до людини у навчально-виховному процесі” рекомендовано   вчителями початкових класів району.