Конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”.

З метою привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці,  з січня по лютий 2018 року проведено районний етап конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”. У конкурсі брали участь учні 17 загальноосвітніх навчальних закладів району.  Надіслано 37 робіт. Конкурсанти змагалися  в  трьох вікових групах:

1 вікова група (6-10 років);

2 вікова група (11-14);

3 вікова група (15-18).

Конкурс дитячого малюнка дозволив багатьом юним талантам проявити себе. Так, роботи учнів відзначалися оригінальністю, актуальністю, цікавим змістом та технікою виконання.

На підставі висновків журі переможцями визнано

І вікова категорія (6-10 років)

І місце – Косик Романа, учня 4 класу ОНЗ “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів”;

ІІ місце – Руденко Вікторію, ученицю 4 класу ОНЗ “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів”;

ІІІ місце – Кошеву Ангеліну, ученицю 3 класу філії “Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів”;

ІІ вікова  категорія (11-14 років)

І місце –  Здор Єгора, учень 6 класу філії “Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів”;

ІІ місце – Савченко Катерину, ученицю 7 класу філії “Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів”;

ІІ місце – Кобець Тетяну, ученицю 6 класу ОНЗ “Петрівський НВК І-ІІІ ступенів”;

ІІІ вікова категорія (15-18 років)

І місце – Ушакову Анастасію, ученицю 11 класу філії “Цибулівська ЗШ  І-ІІІ ступенів”;

ІІ місце – Дордюк Анастасію, ученицю 11 класу ОНЗ “Петрівський НВК І-ІІІ ступенів”;

ІІІ місце – Карагеаура  Марка, учня 10 класу ОНЗ “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів”

Роботи переможців (І місця) конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей” направлено до Управління Держпраці у Кіровоградській області для участі у ІІ етапі Конкурсу.