Досвід вчителя-практика

6 лютого 2018 року на базі Філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І.Г.Ткаченка» Знам’янського районної ради Кіровоградської області своїм передовим досвідом поділилася вчитель-практик з 10-річним стажем Левченко Людмила Олексіївна.

Людмила Олексіївна захопила учнів 9 класу цікавим уроком узагальнення та систематизації знань з теми «Фізика атома та атомного ядра». На початку уроку школярам був запропонований відеоролік, що забезпечив формування мотивації до опанування знань з фізики високих енергій. Учням також були запропоновані різнорівневі задачі та завдання.

Урок проведено в рамках місячнику «Фестиваль відкритих уроків до річниці Івана Гуровича Ткаченка».

Колектив Лабораторії дидактики фізики вітає Людмилу Олексіївну Левченко з вдало проведеним уроком та бажає подальшої творчої праці та вдячних учнів!

ldf-kr.at.ua