У Дмитрівці відбулися змагання з тенісу настільного

Сьогодні,3 лютого, у спортивному залі ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка» відбулися змагання з тенісу настільного.

У змаганнях серед чоловіків перше місце посів Дмитро Шерстюк (команда Дмитрівської сільської ради). Друге та третє місця відповідно посіли Олег Поляков і Роман Коменда (обидва з команди Казарнянської сільської ради).
У змаганнях серед жінок перше місце посіла Вікторія Ребар (команда Дмитрівської сільської ради). Другою стала Аліна Пожідаєва (ДЮСШ), третю – Анастасія Ушакова (команда Цибулівської сільської ради).
На церемонії закриття змагань переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.
Ці змагання пройшли у рамках 38-ої Знам’янської районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району. Участь у них брали спортсмени, які мешкають на території сільської ради Знам’янського району згідно з реєстрацією на початок змагань і на змаганнях представляли її. Також окремою командою виступали вихованці районної КДЮСШ.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко